Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2014 - Advent 3. vasárnapja

 

December 19-20-21-én, pénteken, szombaton és vasárnap adventi triduum lesz templomunkban. Pénteken és szombaton az esti szentmisék előtt fél 6-tól gyóntat Kelemen Zoltán atya, kemencei plébános. Szentbeszédet mond, majd a szentmise alatt és után újra gyóntat. Vasárnap Mosolygó László atya fog gyóntatni és szentbeszédet mondani.

 

December 20-án, szombaton és 23-án kedden, délután 2 órakor pásztorjáték próba lesz a Szent Kereszt közösségi házban.
Szombaton a próba után mézeskalácssütés és kézműves foglalkozás is lesz ugyanott!

 

A torony rossz állapota miatt, a további romlás megakadályozása érdekében a harangokat bizonytalan ideig nem használhatjuk.
A szertartások rendje (a hirdetések szerint) változatlan!

 

Az „Egymillió csillag a szegényekért”akció keretében újra kaphatók a Karitász gyertyák, 200Ft/db. áron. Az újságos asztalon megtalálhatók.

 

Már előre hirdetjük, hogy december 24-én, szenteste a karácsonyi ünnepi szentmise 23 órakor kezdődik majd. Kérjük a kedves híveket, mondják el mindenkinek, mivel a harangok nem fogják jelezni a liturgiák idejét.