Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2014 - Évközi 25. vasárnap

 

Szeptember 25-én, csütörtökön este 7 órakor szentségimádás, utána felnőtt hittan a közösségi házban. Ekkor kezdjük nyolc hetes Szentlélek-lelkigyakorlatunkat. Várjuk szeretettel mindazokat, akik szeretnék hitéletüket a Szentlélekben megújítani.

 

Szeptember 26-án, pénteken este 7 órakor szentmise, utána ifjúsági hittan a közösségi házban. Várjuk szeretettel a bérmálkozásra készülő fiatalokat!

 

Szeptember 27-én, szombaton délelőtt 11 órakor ministráns próba lesz a templomban.

 

Szeptember 29-től a hétköznapi liturgiák egy órával korábban, este 6 órakor kezdődnek.

 

Egyházközségünk honlapja sok új tartalommal bővült: videók, könyvajánló (elektronikusan olvasható könyvekkel), történetek, újabb képgalériák egyházközségünk életének eseményeiről, az új tanév hittanóráinak rendje. Továbbra is folyamatosan felkerülnek a hirdetések, valamint a vasárnapi homíliák hanganyagai.

 

 

A 2015. évi kalendáriumok a sekrestyében megrendelhetők!
 

Kérjük a kedves híveket, hogy támogassák Közösségi Házunk bebútorozását!  Az újságos asztalra kihelyezett perselybe helyezhetik el az adományokat! Köszönjük!