Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2015 - Évközi 2. vasárnap

 

Január 19-én, hétfőn este 6 órakor szentmise, utána várjuk a Dicsőítő imacsoport tagjait a közösségi házba.

 

Január 22-én, csütörtökön este 6 órakor az Ökumenikus Imahét keretében protestáns testvéreinkkel együtt ökumenikus istentisztelet lesz templomunkban. Igét hirdet: Szabó Péter Barnabás, nagybörzsönyi evangélikus lelkész. Utána szeretetvendégséget tartunk a Szent Kereszt közösségi házban.

Ezen a napon a szentségimádás  - a mindennapi szentségimádás gyakorlatát követve - a délutáni időpontban lesz megtartva.

 

Január 23-án, pénteken este 6 órakor szentmise, utána bérmálási előkészítő a közösségi házban.

 

Az év utolsó napján elkezdtük a mindennapos szentségimádást templomunkban. Délutánonként ¾ 3-tól várjuk mindazokat, akik szeretnének imádkozni községünk lelki megújulásáért. A szentségimádáson bárki részt vehet, bármikor be lehet kapcsolódni. Az ima időtartama kb. egy óra. Ez idő alatt a templomba a sekrestye felőli bejáraton lehet bejönni, és a szentségimádás a szentélyben történik. Mindenkit szeretettel várunk!