2015 - Évközi 20. vasárnap

Augusztus 17-én, hétfőn este 7-kor szentmise.

Augusztus 20-án, csütörtökön Szent István király, Magyarország fővédőszentjének ünnepe.

Délelőtt 11-kor ünnepi szentmise, majd a templomkertben - Letkés Község Önkormányzatával közösen - ünnepi megemlékezés és az új kenyér megáldása lesz.

Augusztus 21-én, pénteken este 7-kor szentmise.

Augusztus 22-én, szombaton este 7-kor előesti szentmise.

Augusztus 23-án, vasárnap reggel ½ 9-kor szentmise.

A héten mindennap délután ¾ 3-kor lesz szentségimádás a templomban.

Szerdán este 7 órakor a Mária Légió imaalkalma lesz a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várnak!

Augusztus 29-én, szombaton Szeretetláng Fesztivál lesz Máriaremetén:

Akik a programon szeretnének részt venni, a sekrestyében, vagy Bábikné Mónikánál jelentkezhetnek. A résztvevők számának függvényében fogunk buszt rendelni.

A torony helyreállítási munkálatainak a templom belső terét is érintő szakasza befejeződött. Nagyon szépen köszönjük mindazon testvéreink áldozatos munkáját, akik a templom rendezésében és takarításában részt vettek. Isten fizesse meg fáradozásaikat, és jutalmuk legyen az Isten szeretete!