Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2015 - Évközi 3. vasárnap

 

Január 26-án, hétfőn este 6 órakor szentmise, utána várjuk a Dicsőítő imacsoport tagjait a közösségi házba.

 

Január 29-én, csütörtökön este 6 órakor szentségimádás, utána felnőtt hittan a Szent Kereszt közösségi házban. Ez alkalommal filmvetítés lesz. Néri Szent Fülöp életéről szóló filmet nézünk meg, "Legyetek jók, ha tudtok" címmel.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

 

Február 2-án, hétfőn egész napos szentségimádás lesz templomunkban délelőtt 9 órától. Akik imaóra-vezetést vállalnak, jelentkezzenek a sekrestyében!

 

Február 8-án, vasárnap délután 3 órától szeretettel várunk mindenkit egyházközségünk farsangi zenés délutánjára a Szent Kereszt Közösségi Házba. Sütemény, pogácsa hozzájárulást elfogadunk!

 

Az év utolsó napján elkezdtük a mindennapos szentségimádást templomunkban. Délutánonként ¾ 3-tól várjuk mindazokat, akik szeretnének imádkozni községünk lelki megújulásáért. A szentségimádáson bárki részt vehet, bármikor be lehet kapcsolódni. Az ima időtartama kb. egy óra. Ez idő alatt a templomba a sekrestye felőli bejáraton lehet bejönni, és a szentségimádás a szentélyben történik. Mindenkit szeretettel várunk!