2015 - Húsvét 3. vasárnapja

Április 20-án, hétfőn este 6-kor szentmise - utána Dicsőítő imacsoport a közösségi házban.

Április 23-án, csütörtökön este 6 órakor szentségimádás - utána zsinati megbeszélés lesz a közösségi házban.

A pasztorális tanács tagjait feltétlenül várjuk, de más érdeklődők is jöhetnek, akik a "Liturgia" témakörhöz szeretnének hozzászólni.

Április 24-én, pénteken este 6 órakor szentmise - utána a bérmálkozásra készülők Szentlélek-lelkigyakorlata folytatódik a közösségi házban.

Április 26-án, vasárnap - a nagybörzsönyi templomban Váczi Kristóf improvizációs orgonakoncertje lesz a szentmise után. Mindenkit szeretettel várunk!

Meghívó a koncertre