2015 - Húsvét 4. vasárnapja

Április 27-én, hétfőn este 6-kor szentmise - utána Dicsőítő imacsoport a közösségi házban.

Április 30-án, csütörtökön délután - a mindennapi gyakorlat szerint - lesz a szentségimádás. Este a felnőtt hittan is elmarad.

Május 1-jén, pénteken este 6 órakor szentmise, utána - első péntek lévén - Jézus Szíve litánia. Délután betegek látogatása.

Május 2-án, a hónap első szombatján délután 5 órától Mária Szeplőtelen Szívének imaórája lesz a templomban (Cenákulum).

A templomtorony helyreállítási munkálatai május 4-én megkezdődnek. Előreláthatólag 2 hónapig fognak tartani. Az ezzel járó - liturgiák rendjét is esetlegesen érintő - változásokról a kedves híveket idejében tájékoztatni fogjuk.

Megértésüket köszönjük!