2015 - Húsvét 5. vasárnapja

Május 4-én, hétfőn este 6-kor szentmise - utána Dicsőítő imacsoport a közösségi házban.

Május 6-án, szerdán este 7-kor a Mária Légió imaalkalma lesz a közösségi házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Május 7-én, csütörtökön este 6-kor szentségimádás - utána testületi ülés a közösségi házban.

Május 8-án, pénteken este 6-kor szentmise - utána 19 órakor a bérmálkozásra készülő fiatalok lelkigyakorlatának záró alkalma lesz a közösségi házban.

Május 9-én, szombaton délután 4 órától a letkési iskolások jótékonysági előadása lesz a templomban.

Májusban a hétköznapi szentmisék és liturgiák előtt, ¾ 6-tól Lorettói litániát imádkozunk (énekelünk).

A templomtorony helyreállítási munkálatai május 4-én, hétfőn megkezdődnek. Előreláthatólag 2 hónapig fognak tartani. Ez idő alatt a mindennapi délutáni szentségimádást a közösségi házban tartjuk.