2015 - Pünkösd

Május 25-én, Pünkösdhétfőn reggel ½ 9-kor lesz szentmise. Este nem lesz dicsőítő imaalkalom.

Május 28-án, csütörtökön este 6-kor szentségimádás - utána felnőtt hittan a közösségi házban. Szent II. János Pál pápa életéről lesz filmvetítés "Félelem nélkül" címmel.

Május 30-án, szombaton 13 órától az elsőáldozásra készülők gyónása lesz a plébánián.  A 3. osztályosok jöjjenek 1 órára, a többiek 2-re!

Május 31-én, Szentháromság vasárnapján - Elsőáldozás. Reggel ½ 9-kor ünnepi szentmise, utána az elsőáldozó gyermekeknek agapé.

Májusban a hétköznapi szentmisék és liturgiák előtt, ¾ 6-tól Lorettói litániát imádkozunk (énekelünk).